2024.05.06.
CímlapSportVárosi Média

Hátrányból fordítva győzött a TFC

Jánoshidára utazott a Törökszentmiklósi FC a 10. bajnoki fordulóban.

Nagyon hamar, már a 2. percben vezetést szerzett a hazai csapat: Szokolai büntetőből szerezte meg a jánoshidai vezetést. A 14. percben újabb büntetőhözz jutott a házigazda, ezúttal is Szokolai volt az ítéletvégrehajtó, ez is gól; 2-0. A 34. percben Vatai Nándort kiállított a játékvezető. Még az első félidőben Bába Tibor góljával szépített a TFC, 2-1 a 40. percben. 2-1-nél volt térfélcsere. A második játékrész elején Farkas István egyenlített, 2-2 az 50. percben. A 80. percben Ladányi is betalált, amivel már a Törökszentiklós vezetett, 2-3. 2 gólos hátrányból állt fel a TFC és a végére a szó szoros értelmében kiszenvedte a győzelmet. Jánoshida Törökszentmiklós 2-3. A tabella dobogós helyezettjei változatlanok: a 10 meccses győzelmi szériával rendelkező TFC áll az élen 30 ponttal, második a 27 pontos Tiszaföldvár, harmadik a 24 pontos Mezőtúr.