2024.04.26.
CímlapSportVárosi Média

Egy gól döntött

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 22. fordulójában a szintén dobogós Tiszaföldvárhoz utazott a Törökszentmiklósi FC. Egy gól döntött a rangadó 3 pontjáról. Gólnélküli első félidő után a 63. percben a hazaiak játékosa Kriska bevette a miklósi kaput. Hiába volt nagy helyzet a csapatunk előtt is, nem tudtunk élni a lehetőséggel, így pont nélkül kellett hazajönnünk. A 22. forduló eredményei: Szajol – Kenderes 3-0 Rákóczifalva – Cserkeszőlő 0-1 Mezőtúr – Kisújszállás 1-1 Jánoshida – Tószeg 1-1 Kunszentmárton – Kunhegyes 1-0 Jászfényszaru – Martfű 1-0 A tabella élén Martfű áll 55 ponttal, azonos pontszámmal követi őket Tiszaföldvár, a harmmadik hely továbbra is a 39 pontos Törökszentmiklósé.