2024.04.24.
CímlapSportVárosi Média

Újra a győzelem útján

Kunhegyest fogadta a TFC felnőtt csapata a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 11. fordulójában.

10 percet kellett várni az első hazai helyzetre, de ekkor gól is született: Ladányi Dániel lőtt a rövidbe a léc alá, 1-0. A 15. percben Lucza Tamás 25 méteres szabadrúgása után talált utat a hálóba a labda, 2-0. 3 perccel később ismét Lucza, ezúttal a kapus fölött emelt a hálóba, 3-0. 23. perc újabb miklósi gól, újra Lucza, kicselezte a kunhegyesi kapust és a hálóőr mellett lőtt a kapuba, 4-0. Ladányi, Poczai, Bába, Rab előtt is adódott kisebb-nagyobb helyzet, de ezekből nem lett gól, szépítettek viszont a vendégek. Egy eladott labdára csapott le Balajti és bevette Kiss Zalán kapuját. 4-1 a félidő.

A második játékrészben is betalált Lucza: ezúttal is szabadrúgásból volt eredményes, 5-1. A 66. percben megfogyatkozott a Kunhegyes, Csörögi jutott a kiállítást sorsára. A 81. percben Kiss Csaba elleni 16-oson belül elkövetett szabálytalanság után ítélt 11-est a játékvezető, majd Szőke is piros lapott kapott. A büntetőt Ladányi váltotta gólra, 6-1. Az utolsó percben két miklósi között volt határozottabb Fábián, aki belőtte a vendéggcsapat második találatát, ezzel beállította a végeredményt.