2024.07.27.
SportVárosi Média

Az emberhátránnyal nem bírtak

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 8. fordulójában Kunszentmártonban meccselt a Törökszentmiklósi FC-Veteriner.

Az előző mérkőzésen-mérkőzéseken hiányzó Kiss Zalán, Rab János és Kada Dániel, már Gergely Mátyás edző rendelkezésére állt. Viszonylag korán, már az 5. percben vezetést szerzett a hazai csapat, de Ladányi Dániel révén, a 37. percben egyenlített a Miklós. Mérföldkő volt a mérkőzésen, hogy a 42. percben Kiss Zalánt kiállította a játékvezető. 1-1-nél volt térfélcsere.

A második félidőben emberhátrányban is jól tartotta magát a Gergely-csapat, de az 58. percben újabb gólt szerzett a KUTE. Alighanem a 70. percben pecsételődött meg a miklósiak sorsa, amikor Gustafik Péter is a kiállítás sorsára jutott. A hátralévő 20 percben a kettős emberhátrányban játszó TFC elkerülte az újabb kapott gólt, így Kunszentmártoni TE – Törökszentmiklósi FC 2-1.

Szajol – Kisújszállás 2-7

A tabellát Martfű vezeti 24 ponttal, második Tiszaföldvár 21 ponttal, harmadik Kisújszállás 19 ponttal. a Törökszentmiklósi FC 14 ponttal jelenleg az 5. helyen várja a folytatást.