2024.04.24.
SportVárosi Média

TFC győzelem idegenben

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 2. fordulójában Jánoshidára utazott a Törökszentmiklósi FC.

Az első negyedóra végén Ladányi Dániel góljával szerzett vezetést a Törökszentmiklós, majd két nagy helyzet következett, amiból sajnos nem lett gól. A 38. percben szabadrúgásgóllal egyenlített a hazai csapat. 1-1-nél cseréltek térfelet. A második félidő elején is született miklósi gól: Gusztafik Péter értékesítette a megítélt büntetőt. A 62. percben ismét hazai gól, 2-2 ezzel. A 72. percben Antal öngóljával újra a TFC-nél a vezetés, majd két csereként beálló futballista Farkas István és Buru Zoltán 1-1 góljával a 83. percben már háromgólos Gergely Mátyás csapatának előnye, amit meg is tartottak a végéig. Jánoshida SE – Törökszentmiklósi FC-Veteriner 2-5 (1-1).