2024.05.14.
CímlapSportVárosi Média

Győzelem a nyitányon

Idegenben, az újonc Lurkó Focimánia FK otthonában kezdte az idényt a TFC felnőtt csapata.

Az első játékrész derekán (19. perc) Gusztafik Péter büntetőt értékesítve szerezte meg a miklós idei első gólját. Nagy András azonban hamar egyenlített. Puporka elleni szabálytalanág után újabb 11-est rúghatott Gergely Mátyás csapata, Gusztafik azonban ezúttal nem tudott túljárni a hazai kapus eszén. A 33. percben egy indítás után Puporka Milán, majd a 39. percben egy szöglet után Gusztafik szerzett gólt, így 1-3 a félidő. A szünetben beszálló Ladányi Dániel az 54. percben Luczával játszott össze, majd kihasználta az adódó lehetőséget, 1-4. A 81. percben szépítettek a hazaiak Húri volt eredményes, 2-4. A 87. percben Bojtok beadása után ismét egy Ladányi-gól, ezzel beállította a végeredményt. Lurkó Focimánia FK-Törökszentmiklósi FC-VETERINER 2-5.