2024.04.25.
SportVárosi rendezvények

Hazai vereség a rangadón

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 25. fordulójának rangadóját Törökszentmiklóson játszották, a listavezető Martfűt fogadta a TFC.

A viszonylag korai gól meghatározta a mérkőzést. A 12. percben egy baloldali bedobás után érkezett a 16-os vonaláról egy beadás az üresen lévő Szentmiklósihoz, aki zavaralanul fejelt a hazai kapuba, 0-1. A 22. percben jobboldali bedobással indult a martfűi akció, Izsold kapta a labdát, igazított rajta egyet, majd 22-23 méterről ballal a kapu bal oldalába tekert, 0-2. A 25. percben Buru beadása után Lucza Tamás az 5-ösről lőtt fölé. A 32. percben Bába Tibor 24 méterről laposan a kapu mellé lőtt. A félidő utolsó percében balról nagybedobás, Kiss Zalán elvétette a labdát, amit Szentmiklósi az üres kapu közepébe ollózott, 0-3. A második játékrészben kevés kaput eltaláló lövés volt. A 60. percben Ladányi hozta fel a baloldalon, Luczához passzolt aki tolt rajta egyet majd kilőtte a jobb alsót, 1-3. A hátralévő időben lehetőségek adódtak mindkét oldalon, de az eredmény nem változott.

Kenderes – Kunszentmárton 3-2

Martfű vezeti a tabellát 64 ponttal, második Tiszaföldvár 62 ponttal, a harmadik Törökszentmiklós 45 ponttal.