2024.04.26.
SportVárosi Média

Gólkülönbség-növelő siker

Cserkeszőlő után egy másik alsóházi csapat, Kenderes érkezett a Puskás Ferenc útra.

A 8. percben meglett a vezetés: Lucza Tamás húzta meg a jobb oldalon, beadására Buru Zoltán érkezett jól és bevette a vendégek kapuját, 1-0. A 33. percben egy előreívelt labdára jó ütemben indult Ladányi Dániel, és a kilépő kapus fölött a hálóba emelt, 2-0. 2 perccel később újra Ladányi, Buru jobbról érkező beadása a után szerezte meg újabb találatát, 3-0. Ennyi volt a félidei eredmény. A térfélcserét követően is Ladányi villant. Az 50. percben egy újabb Buru-Ladányi összjáték eredmélnyezett gólt, 4-0. Az 54. percben Kada Dániel balról adott be, Ladányi a rövidbe passzolta a labdát, 5-0. Lucza Tamás ezen a meccsen is beatált szabadrúgásból, így a 63. percben már 6-0. A 75. percben szöglet után Gusztafik Péter is „beköszönt”, fejese a hetedik gólt jelentette. Végeredmény: Törökszentmiklós-Kenderes 7-0.

Rákóczifalva – Szajol 1-0

A tabellát Martfű vezeti Tiszaföldvár és Kisújszállás előtt. A TFC az 5. helyre lépett előre.