2024.04.24.
SportVárosi Média

A forduló legnagyobb győzelme

A megyei labdarúgóbajnokság 13. fordulójában Cserkeszőlő érkezett a TFC-hez.

Percek alatt eldőlt a meccs. Kiss Csaba jól vette át a labdát, majd Buru Zoltánt szöktette, aki megszerezte a vezetést a 4. percben. A 7. percben újabb miklósi találat: hátulról indult a támadás, de Ladányi nem tudta birtokolni a labdát, ám Buru Zoli jókor volt jó helyen és máris 2-0. A 16. percben a vendégcsapatnak is volt egy távoli lövése. A 31. percben Gusztafik Péter is előrement a támadással, és egy kényszerítő után be is vette a vendégek kapuját, 3-0. A 39. percben Kada egy csel után önzetlenül Lucza Tamáshoz passzolt, aki 4-re növelte a miklósi gólok számát. A félidő végén újabb hazai gól: Ágoston lövése kijött a vendégek kapusáról, éppen Buru elé került a labda aki belőtte saját maga harmadik, a TFC ötödik gólját. Térfélcsere. Az 56. percben folytatódott a hazai gólgyártás, Ladányi Dániel egy szöglet után fejelt a hálóba, 6-0, és még nem volt vége. A 70. percben Mózer beadása után Buru negyedik gólját is megszerezte, majd a meccs zárásékánt Ladányi is duplázni tudott, így kiütéses győzelmet aratott a Törökszentmiklós.