2024.10.16.
CímlapSportVárosi Média

Törökszentmiklósi FC – A Lurkó ellen is győzelem

A Lurkó Focimánia FK érkezett a 6. fordulóban.

A meccs elejétől többet birtokoltuk a labdát, és többnyire a vendégek térfelén folyt a játék, kaput eltaláló lövést viszont nagyon sokáig nem láthattak a nézők. Az első gól szabadrúgásból született a 41. percben: Lucza Tamás lapos pattogó lövése után talált utat a Lurkó kapujába a labda; 1-0. 2 perccel később újabb hazai gól, egy beadást követően Földi Attila fejelt a vendégek kapujába. 2-0 a félidő. A második játékrészre feljavultak a vendégek, Kiss Zalán barvúrjai mentették meg a hazai kaput a góltól. A 70. percben aztán a Polyák 16-oson belüli becsúszását szabálytalannak ítélte meg a játékvezető, 11-es: Nagy András szépített; 2-1. A folytatásban az is benne volt a levegőben, hogy egyenlít a Lurkó, de a hajrában előbb Farkas István (84. perc), majd Puporka Milán (89. perc) is betalált, így biztos hazai sikerrel ért véget a meccs.