2024.10.16.
CímlapSportVárosi Média

Törökszentmiklósi FC – Rákóczifalván véget ért a győzelmi sorozat

A 7. bajnoki fordulóban Rákóczifalvára utazott Gergely Mátyás csapata, a hazaiak két vereséggel a hátuk mögött léptek pályára.

Az 5. percben gólt szereztünk: Szepesi Bence 2 védő között jutott lövőhelyzetig és ki is használta a kínálkozó lehetőséget; 0-1. A 30. percben Fűzi révén egyenlítettek a hazaiak; 1-1, de ha jobb a helyzetkihasználásunk, már az első félidő végén is vezethettünk volna. A 63. percben Bába Tibor öngóljával a hazai csapat átvette a vezetést, de 5 perc múlva Farkas is betalált így 2-2 a 68. percben. A hátralévő időben nem tudtuk gólra váltani a helyzeteinket, ami a végén megbosszulta magát. A 87. percben Kiss Zalánt a 16-oson belül szabálytalannak látta az asszisztens, így a játékvezető 11-est adott, melyet Ladányi D. értékesített, 3-2. A végeredményt Ladányi T. állította be a 96. percben. Rákóczifalva SE-Törökszentmiklósi FC-VETERINER 4-2.