2024.10.16.
CímlapSportVárosi Média

Törökszentmiklósi FC – Folytatódott a győzelmi sorozat

Jánoshida személyében az egyik még veretlen csapat érkezett a TFC-hez a Vármegyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 4. fordulójában.

Csendes, de folyamatos esőben zajlott le az egész mérkőzés. Már az első percben Farkas előtt adódott nagy helyzet, de ez kimaradt. A 16. percben Buru Zoltán távoli lövése kipattant a kapusról, de utána nem sikerült újra birtokba venni. A 44. percben végre gólban is megmutatkozott a két csapat közötti különbség. Izsold szabadrúgása után a keresztlécről lepattant, végül Farkas juttatta a kapuba, 1-0. A második félidő elején Puporka egyéni megmozdulása végén növelte a hazai előnyt a 47. percben, 2-0. A 71. percben Lucza végzett el szabadrúgást nagyjából 30 méterről, a vendégcsapat kapusáról felpattant a labda, amit Héder Attila a hálóba fejelt, 3-0. Az utolsó percben szépítettek a vendégek egy kontratámadás végén Kardos a bal alsóba lőtte a labdát, Kiss Zalán nem ért le. Folytatódott a miklósi nyerő széria.